Produktinformation
- Färg:
Coyote
- Kaliber:
30 Caliber (.308)
- Kapacitet:
2-Round
- Leveransvikt: 0,045kg
- Leveranshöjd: 3mm
- Leveransbredd: 38mm
- Leveranslängd: 51mm
Produktnr: 100036451
Tillv.nr.: TWOROUND-COY
Håll extra två patroner precis där du behöver dem när det verkligen gäller med SAP Two Rounder. .308 Hållare passar hylsor med en diameter på 0.450" till 0.550". .223 Hållare passar hylsor med en diameter på 0.340" till 0.440". Magnum Hållare passar hylsor med en diameter på 0.550" till 0.800", såsom 6.5 SAUM, .338 Lapua och upp till .50 BMG. Denna två-patronshållare fästs med Velcro på sidan av nästan vilken som helst bössa nära utdragsporten. Viktigt! Du måste rengöra kolven med en bra kvalitet av gnuggande alkohol (91% föredras) och LÅT DET TORKA HELT för att förbereda ytan för korrekt vidhäftning av den medföljande industristyrka Velcro-biten!Restorder. Skickas när den finns i lager. Leveranstid ca 4-12 veckor från centrallagret.
Håll ett extra par patroner precis där du behöver dem i en nödsituation med SAP Two Rounder.
Denna tvåpatronshållare fästs med Velcro på sidan av nästan vilken gevär som helst, nära utdragningsporten.
Viktigt! Du måste rengöra kolven med en högkvalitativ isopropylalkohol (91% rekommenderas) och LÅT DEN TORKA HELT för att förbereda ytan för korrekt vidhäftning av den medföljande industriella Velcro-biten!
Coyote
30 Caliber (.308)
2-Round
Vi stötte på ett fel när vi laddade innehållet. Vänligen uppdatera sidan för att fortsätta. Om problemet kvarstår, kontakta vår kundtjänst.